LED svetelný záves má univerzálne použitie, tak si vytvorte peknú atmosféru kedykoľvek

Veselé prostredie či svetelné efekty, ktorými dokážeme navodiť správnu atmosféru pri nejakých sviatočných či iných príležitostiach, môžu nastať aj v inom čase počas roka ako len cez vianočné sviatky. Večierky, párty, oslavy, svadby či krstiny, každá z týchto udalostí si zaslúži svoju charakteristickú atmosféru, ktorú dokážu vytvoriť LED svetelné reťaze.

Aj domáci miláčik bude očarený

Blikajúce či mihotavé farebné svetielka usporiadané do najrozličnejších tvarov majú svoje využitie najčastejšie počas Vianoc, vtedy ich rozmiestňujeme po domoch, na dvore, plote, balkóne a na mnohých iných viditeľných miestach, aby bol svetelný efekt čo najkrajší. Plochu stien zmenia na farebný dážď LED závesy, ktoré môžu svietiť alebo blikať, v jednom odtieni bielej farby, ale aj v takzvanej farebnej hudbe, ktorá je tvorená viacerými farbami.

LED svetelné závesy sa skladajú z hlavného vodiaceho kábla, na ktorý sú napojené reťaze v rozličných dĺžkach vo visiacej polohe. Celková dĺžka a šírka či farebné kombinácie existujú vo viacerých prevedeniach. Výsledkom je svetelný efekt celej plochy, na ktorej sú pripevnené, na domoch, balkónoch, ale aj v reštauráciách či hoteloch a podobne. Prispôsobiť svetelny zaves svojim potrebám umožňujú rozličné šírky a dĺžky závesov. Za posledné obdobie si popularitu získali reťaze na ozdobenie okien, čo dokáže vyčarovať veľmi intímnu atmosféru.

Jemné a decentné teplé svetlo

Aj iné udalosti v živote môžu byť podnetom k tomu, aby sme si príbytok upravili hravými svetielkami vo forme reťazí, napríklad s previsom až 3metre, ktorý má 384 LED svetielok. Farba môže byť teplá biela, pričom záves má celkovú dĺžku 2metre. Easy connect je spojka, ktorá umožní prepojiť dva segmenty tohto závesu. Zavesiť ich môžete kdekoľvek, v priestore sa s nimi bude pohrávať prúdiaci vzduch a svetielka tak budú meniť farebný nádych miestností. Deti si túto očarujúcu atmosféru budú vychutnávať, a nielen ony, ale aj dospelí sa radi vrátia do detských čias a potešia sa pohľadom na peknú hru farieb. Všetko, čo k tomu potrebujete, nájdete na stránkach predajcov, ktorí vám poradia s výberom.