Stavte si na krtkovanie

Všetci vieme, že taký upchatý odtok vie narobiť veľa padali a nepríjemnosti. Zväčša sa to všetko odohrá vo veľmi krátkom čase a človeku to spôsobí nemalé prekážky a možno aj zruší niektoré plány, ktoré práve v ten deň mal. Neustále sa usadzujúce nečistoty a mastnota v odtokoch a rúrach jednoducho pomaličky časom pracujú, až príde ten deň kedy sa už voda cez upchatú rúru nedostane. Odtok sa tak stane nepoužiteľným a musíme zakročiť. V niektorých prípadoch stačí jednoducho prečistiť zvrchu alebo tlakom za pomoci zvonu, no mnohokrát je nečistota už hlbšie a len tak ľahko sa k nej nedá dostať.

nohami po daždi

Je lepšie zvoliť si služby krtkovacej firmy než neustále liať do od tokov chemikálie, ktoré od tok vzorky z určitej časti prečistia. Chemikálie síce možno no a čas zaberú, avšak nie sú veľmi ekologické a nie vždy odtok vyčistia úplne. Je preto naozaj veľmi dobré využiť krtkovanie. Krtkova cia firma má aj špeciálne vybavenie a techniku, ktoré sa dokážu dostať aj na veľmi neprístupné Miesta a tie prečistiť. Takto budú rúry omnoho viacej ošetrené a vyčistené a vydržia tak slúžiť dlhšie.

kanál

Krtkovanie sa zaoberá nielen odtokmi v domácnostiach, ale aj čistením alebo monitoringom kanalizácií. S potrebnou technikou sa dostanú v potrubiach až do dĺžky 100m a vedia zistiť kde je kanalizácia poškodená, prípadne upchatá. Krtkovanie je teda služba ktorá dokáže pomôcť pri rôznych haváriách z kanálmi alebo v domácnostiach, prevádzkach, firmách alebo obciach. Preventívne čistenie je tiež veľmi dobrým krokom k tomu, aby sme zabránili budúcim haváriám. Pravidelne prečisťovanie kanalizácií prispieva k menšiemu upchávaniu a to vieme oceniť napríklad pri prudkých dažďoch, kedy vyčistené kanále môžu zabrániť dokonca až povodniam. Samozrejme, len v niektorých prípadoch. prevencia je teda aj v tomto prípade určite lepšia ako liečba.