Chcem, aby ma miloval

Som v začarovanom kruhu a neviem ako z neho von. Spoznala som pred pol rokom muža, všetko na začiatku bolo fajn. Hľadal ženu na vzťah. Začali sme spolu po randení chodiť. Po mesiaci prehodnotil všetko a napísal, že nemá čas na vzťah, že chce kamarátstvo s výhodami. Ja na to pristúpila, pretože som k nemu niečo cítila a nechcela ho úplne stratiť. Jazdil ku mne domov maximálne dvakrát do týždňa. Všetko medzi nami bolo krásne, bolo nám spolu veľmi fajn, smiali sme sa, spali spolu jednoducho všetko krásne. Keď sme spolu neboli tak sme si písali od rána do večera. Potom ale nastal zlom. Ja som ho začala milovať a povedala som mu to.

stres

On to tak zatiaľ necíti, ale má ma veľmi rád a nechce ma stratiť. Keď mi toto povedal, tak ja to ukončila. Potom mi písal že sa stretol s niekým koho poznal predo mnou (ženu) as ňou mal jednorazový sex. Toto keď mi napísal, tak som mu napísala že už ho nikdy nechcem vidieť. On sa ale minulý týždeň v piatok ozval s tým, že mu chýbam a to, že sa s niekým vyspal napísal, zo srandy a že môže zaprisahať na svoje deti, že s nikým nič nemal. Ja si samozrejme myslím, že to pravda je, že to urobil. On ale tvrdí, že to pravda nie je, že by to nikdy neurobil, pretože nechce kvôli jednej noci stratiť všetko krásne čo je medzi nami. Teraz ale k jadru veci.

stres

Chcela by som viac, chcela by som, aby ma začal milovať a aby šiel semnou do vzťahu. Najhoršie aj je, že je medzi nami šialená chémia a ja neviem ako z toho všetkého von. To, čo cítim k nemu, som snáď ešte k nikomu inému necítila a popravde vôbec neviem, čo mám robiť a ako sa mám zachovať. Samozrejme, že mi strašne chýbajú, chýbajú mi jeho dotyky, naše krásne maznanie a všetko okolo, ale zároveň jednoducho nechcem, aby sa so mnou hral ako mačka s myšou a ťažko sa mu veria, fakt neviem ako to urobiť. Hrozne by som chcela, aby sme zase boli spolu, ale bojím sa, že to dopadne skôr zle, než dobre a že budem zlomená.