Reklamné perá pre Váš biznis

Reklamné perá pre Váš biznis

Reklamné predmety prezentujú Vás a Vašu značku.

Na kvalitnú prezentáciu nepotrebujete reklamu v televízii.

Jednoduchým riešením je použitie reklamných predmetov.

dobrá reklama

Princíp reklamných predmetov

Tento princíp je veľmi jednoduchý. Pracuje sám a nie je finančne náročný. Je postavený na podvedomom vnímaní. Nápis či logo na reklamnom predmete pritiahne pozornosť nie len majiteľa ale aj ľudí okolo. Podvedome na to náš mozog reaguje a aj keď efekt nemusí prísť okamžite, je dlhodobejší. Ako to funguje predstavíme na príklade. Niekde ste si všimli reklamu na servis záhradnej techniky – Váš mozog vyhodnotí, že sa Vás to netýka ale informácia je v mozgu uložená firmy XY opravuje rýchlo záhradnú techniku. O mesiac sa Vám pokazí kosačka. Váš mozog Vám napovie že firma XY robí opravy rýchlo a tak využijete služby tejto firmy. Je to jednoduchá psychológia. Preto sú reklamné predmety stále také obľúbené a využívané.

Reklama, ktorá funguje

Reklamné perá sú to pravé. Prečo práve tento typ je vhodný pre reklamný predmet? Perá sú jednoducho neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Ako deti s nimi píšeme, ako dospelý ich používame denne. Na pošte, na úrade, doma – nosíme ich so sebou pre prípad potreby. Pri reklamných predmetoch je dôležitá vizualizácia a práve z tohto dôvodu sú perá vynikajúcim miestom pre Vašu reklamu. Aké sú výhody reklamných pier:

  1. Používanie – používame ich neustále a na dennej báze
  2. Priestor – perá sú podlhovastého tvaru s hladkým povrchom – to zabezpečí dostatok miesta pre Vašu reklamu alebo logo. Zároveň je zaistená dostatočná viditeľnosť aj pri používaní tohto predmetu. Tak vzniká možnosť rozšírenia záberu o ďalších ľudí – tých ktorý sú na druhej strane pri písaní alebo podpisovaní majiteľom reklamného pera. Účinnosť prezentovania sa preto násobí
  3. Cena – cena je pri reklamných perách variabilná a je iba na Vás akú cenovú kategóriu si vyberiete
  4. Efekt – perá prezentujú použiteľnosť a hravosť vďaka typu a farbe ale aj sofistikovanosť a eleganciu- je možné teda prispôsobiť typ a farbu práve pre Vami zvolený okruh budúcich majiteľov

pero

Nekonečné možnosti

Reklamné perá ponúkajú toľko možností ako žiadny iný reklamný predmet. A to vďaka rôznorodosti a farebnej škále ktoré poskytujú.

Od hravých farieb a tvarov určených pre rôzne školy, akadémie a voľnočasové aktivity po elegantné modely, využívané pri prácach v kancelárii a spoločnosti. Cena je prispôsobená podobne. Od jednoduchých modelov po zložité elegantné kúsky vhodné aj ako dar pre blízku osobu alebo obchodného partnera.

Reklamným perom teda dokážeme vyjadriť ponuku pre potencionálneho klienta, personalizovaný darček ale aj vyjadriť vďaku za spoluprácu. Pri výbere reklamného predmetu je reklamné pero vždy dobrou voľbou plnou plusov, ktoré si dokážete variabilne nastaviť podľa seba. Je teda univerzálnym riešením pre jednotlivca, podnikateľa aj veľké spoločnosti.