Zaslúžime si lepší život

Ach Bože tá naša Ekonomika to je ako nekonečný príbeh ktorí nevieme kedy ako skončí či dopadne. Včera keď som čakala u lekárky bol tam jeden starší pán rozprávali o všeličom aj o tom ako sa delia dôchodky a pod. Nespravodlivo. Ale hlavne rozprával o tých našich čo im nevonia práca ale prídavky berú o sto milých päť a nie malé. ja som raz bola svedok na pošte jedna plno detí a brala na nich cirka 1000 korún vtedy boli ešte koruny a pracujúci človek sa môže aj zodrať a hovno zarobí. Ony nič nerobia a dostanú veľa čo je toto za systém. Ľudom na ulici sa len a len pomôže dajme tomu a im stávajú za obrovské peniaze domy a neviem či časom neurobila čo sa týka tých domov sklad. Des nechápem takéto šafárenie čo sa týka štátnych peňazí otras. Rozumnú vec by urobili keby to rozdelili Invalidným dôchodcom čo majú malé dôchodky nie im. Ale to by museli dostať zdravý rozum alebo musel by byť tam druhý v parlamente.

utrácanie miliónov len tak

To by bol zázrak. Náš štát to je ako krajina zázrakov čo sa tu už deje neuveriteľné. My sa chytáme za hlavy normálne. Chcela by som od vás si prečítať názor čo si o tejto situácii myslíte na SK. My nič pozitívneho čím ďalej tým horšie. Des ešte aj TZV. predčasný dôchodok len tak nedostaneme len tak choré stále a stále vymýšľajú hlúpe Bruselské zákony. Radiace centrum. Pripadá mi to tak ako keby každú chvíľu mala všetko krachnúť totálny kolaps. Bolo by potrebné tam urobiť vietor a zmenu ale hneď. Pokiaľ tam budú tí istí Amen. Dnes by som potrebovala Energetický nápoj že akože REDBUL KTORY VAM DAVA KRIDLA aby ma to ešte viac nakoplo než som. Ale myslím si jednu vec že tie nápoje moc neprospievajú telu o tom viac na budúce. Viete čo mi tu chýba rubrika o muži myslím témy ďalej jedlo či potraviny ale našli by sa aj iné témy. Idem si urobiť kávu je to môj energetický nápoj smiech. Aspoň niečo má človek nejakú slabosť a tým je káva.

prepúšťa sa

Nechápem ako si môžu vychutnávať cigaretky fuj jednak to ide hrozne do financie a jednak to ničí totálne zdravie. Ale keď im to neprekáža čo už ich vec . ja si dám nejakú občas sladkosť ale najviac ľúbim kávu NESCAFE VELVET. Môj štartér do dňa sú raňajky k tomu čaj a potom káva. Ale nezvyknem mať sladké raňajky no dnes výnimka ale asi mi to spustilo reakciu alergiu. Kvôli finančným problémom si nemôžem kupovať BEZLEPKOVE potraviny lebo aj keby ste sa postavili na hlavu vám nedajú príspevok na diétnu stravu no toto je náš štát ktorý na nás chudákov čo máme zdravotné problémy kašle ale celkovo na nás bedač kašľú asi tak . Každý je ticho sa len pozerá do prázdna nech sa deje čo sa deje asi tak. Kedy sa zobudíme.