Gél na nechty

Pri ženách je starostlivosť o svoje telo samozrejmosťou. Pravidelne navštevujeme rôzne salóny, kde si necháme svoje telo rozmaznávať. Medzi častými opravami na ženskom tele patria nechty. Každá žena by mala dbať na upravené nechty. Práve ruky sú časť tela, ktorú často ukazujeme a nechty na rukách nás prezentujú. Čo si asi ľudia pomyslia o žene s polámanými, špinavými nechtami? A naopak, ženy s gélovými, vytvarovanými nechtami pôsobia oveľa upravenejšie a sebavedomejšie. Prečo práve gélové nechty? Éra lakov na nechty je už dávno preč. Lak nie je dlhotrvácny a pri prvej manuálnej práci, čo môže predstavovať aj obyčajné umývanie riadov, sa vám ošúpe.

nechty

Práve preto je čoraz viac populárnejší gél. UV gél na nechty. Ako už z názvu vyplýva, pri géle na nechty budete potrebovať aj UV lampu. Ta však plní jednu dôležitú rolu. Gél v UV lampe zatvrdne a práve vďaka tomu získavame pevné a odolné nechty. Práve vďaka týmto vlastnostiam akými sú odolnosť gélových nechtov a ich trvácnosť, sú gélové nechty také vyhľadávané. Pri gélových nechtoch však vzniká jeden veľký mýtus. Nechcem mať dlhé, umelé nechty, preto si ich radšej iba lakajem. Gélové nechty nemusia byť umelé! Gél sa dá aplikovať aj na váš necht. A dokonca na vašom prirodzenom nechte aj lepšie drží.

gél na nechty

Nemusíte sa preto vzdať gélových nechtov. Gél je na nechty skutočne lepšia voľba, pokiaľ chcete dlhotrvácne, kvalitné prevedenie. UV gél si môžete zaobstarať aj domov, alebo navštíviť jeden zo salónov. Ponuka UV gélov je skutočne široká. Rôzne farebné prevedenia potešia nejednu ženu. Podľa nálady a štýlu si môžete vybrať ako čierny, tak aj extravagantný neónový zelený UV gél. A mnoho ďalších. Neváhajte ani nad gélovými nechtami. Vaše nechty budú vyzerať dokonale. Všetko potrebné na dokonalé, gélové nechty pre každú ženu nájdete na d-nails.sk.