Naplánujme si život

Aké máte ráno ja celkom v pohode hľadám si ešte iný príjem no uvidíme ako to dopadne. Ozaj kde by ste chceli ísť ja na rôznu dovolenku napr. na VEGAN hody škoda že nebývajú v Nitre alebo priala aby boli vo Vrábľoch či v Zlatých Moravciach. Chcela by som si dopriať taký pobyt ozdravovací. Vy by ste tiež išli na také niečo. Robím si chute aj vám kto je VEGAN či VEGETARIAN  mne mäso nechutí radšej mám rastlinnú stravu mne to viac chutí a je to zdravé. Chcela by som ísť do toto vzniklo v starej Indii tzv. staroveku takto podobne vzniklo aj VEGANSTVO vznik sa datuje v roku 1806 vymyslel to vyhlasoval anglický básnik PERCY .B.S  on to urobil kvôli etnickým dôvodom ja to robím kvôli zdravotným dôvodom. Chcem byť propagátor zdravej výživy. Oficiálne VEGANSTO sa rozbehlo založili organizáciu THE VEGAN  SOCIETY 1951, Chcem pracovať ako informátor zdravia a cestovať po SK alebo robiť viac osvetu.

aj zvieratko zoberieme na cesty morča a iné

Keby mám viac peňazí tak idem do Indie je to krásna krajina aj VEGANKA Nikola Kováčová tam bola raz si kúpim aj od nej knihy. Chcem byť KAUC a vnášať zdravie medzi nás. Že tak ísť nie tak celkom na vlastnú päsť ale mať niekoho pri sebe to by bolo fajn kto sa venuje takémuto niečomu. Možno to znie ako klišé ale moji kamoši aj ja občas tak vtipkovali že sa dať vystreliť na Mars bez spiatočnej cesty smiech že už nás to tu proste nebaví a ostať tam. Alebo takú cestu zahájiť cesta okolo zeme a pod. sú ľudia čo by boli za. Čítate aj vy cestopisnú literatúru ako ja alebo pozeráte cestopisy dokumentárne filmy či seriál o cestovaní CESTOU NECESTOU je to o tom že Slováci žijú na celom svete ochutnávajú tam rôzne jedlá a ukazujú tu krajinu aj kultúru krajiny a obyvateľov.

more na dosah

Je to zaujímavé ja takých ľudí nazývam aj dobrodruhovia. Ako jednej nebohej učiteľky syn on bol taký viac menej lenivec ani školu poriadne nedokončil ani jazyk nevedel raz sa vám zbalil a povedal svojej mame aj otcovi že ide preč a oni že kde on že do Nemecka des ako ten na začiatku žil vonku na ulici jedol čo našiel alebo mu niekto niečo dal hrozné. Napokon si tam zázrakom našiel prácu a babu a oženil sa. Majú spolu aj deti. On je doslova a do písmena dobrodruh no nie každý sa len tak vymotá. Ja mám tiež rôzne sny ale len tak by som sama nešla do cudzieho sveta je to riziko a dupľom v dnešnej napätej dobe. Veď vieme čo sa aj včera stalo je to hrozný čin ktorý otriasol celým SK . Nech je aký je ale je to človek. Ja mám dnes tiež ako každý deň FULL DAY pôjdem teraz na nákup potom variť ešte by som chcela písať no uvidím. Poobede doučovanie o 14.30 hod. a večer tiež o 18 ale medzi tým výklady. Lovu zdar nech sa darí nám.