Kanalizácia

Upchaté umývadlo v kúpeľni alebo neodtekajúca voda v kuchynskom dreze? V takomto prípade je nevyhnutná pomoc odborníkov. Krtkovanie predstavuje službu, ktorá váš problém odstráni a vráti vašu domácnosť do normálneho chodu. Odstavenie odtoku vody je nepríjemnou záležitosťou a mnohé domácnosti, ktoré danou situáciou prešli, uprednostňujú pravidelnú kontrolu potrubí. Náš tím špecializovaných pracovníkov pre danú činnosť používa špeciálne technológie a náradie, pomocou ktorých vieme problém identifikovať a následne opraviť.

potrubie

Vyhnite sa nežiadúcim stresovým okolnostiam vo vašej domácnosti a dbajte na správny odtok vody. Neustálym používaním umývadla, drezu, sprchovacieho kúta alebo vane mnohokrát nezabránite pohybu nečistôt do potrubia. Či už ide o zvyšky jedla, chlpy alebo vlasy, ide o pomalé a postupné upchávanie potrubia. Navyše staršie typy bytov a domov majú potrubie, ktoré je nahraditeľné modernejším, ktoré sa už vyrába v iných tvaroch a z iných materiálov. Takže niekedy je vhodným rozhodnutím výmena potrubia. Oprava kanalizácie https://ab-krtkovanie.sk/oprava-kanalizacie/ vám poskytne viac informácií o našich službách. Ak riešite upchaté potrubie a bežne dostupné prostriedky sú už neúčinné, kontaktujte nás a váš problém vyriešime rýchlo, radikálne a kvalitne. Pravidelným čistením a kontrolou potrubia predídete jeho prasknutiu, čo je považované za urgentný stav, ktorý si vyžaduje okamžitý zásah a opravu.

funkčné umývadlo

Krtkovanie vykonávame vo verejných aj neverejných priestranstvách. Zameriavame sa na kuchyne, kúpeľne a toalety, ktorým vrátime ich pôvodnú funkčnosť. Na našej webovke nájdete okrem kontaktných údajov aj bližšie informácie o našich poskytovaných službách ako aj náležitý cenník. Zaručíme vám vašu spokojnosť, ktorá je pre nás smerodajná a vedie nás k neustálemu napredovaniu a využívaniu nových spôsobov odstraňovania príčin porúch.

Ak máte pozitívne skúsenosti so službami našej spoločnosti, napíšte nám recenziu, ktorá môže viesť ďalších zákazníkov k skorému nahláseniu ich problému a predídeniu neželanému stavu.