Zmyselná olejová masáž

Máte radi masáž a hlavne to príjemné uvoľnenie po nej. Ale radi by ste vyskúšali nový druh masáže, kde môžete zažiť to príjemné uvoľnenie na úplnej inej úrovni. Skúste vyskúšať zmyselnú tantrickú masáž a dopriať si tak neopakovateľný zážitok.

Tantrická masáž nie je len o masáži penisu, ako si veľa ľudí mylne mysli. Tantra masáž v sebe spája fyzické aj duchovné prepojenie s vlastným telom a sexuálnou energiou. Pri tantrickej masáži sa okrem tela masírujú aj pohlavné orgány. Cieľom tantrickej masáži nie je len dosiahnutie orgazmu, ale vytvoriť intenzívny zážitok pri ktorom dochádza k uvoľneniu tela, ale aj mysle a zároveň sa napojíte sa na svoje vnútro.

Erotická masáž

Existuje niekoľko druhov tantrických masáži. Klasická tantra masáž je vhodná pre začiatočníkov, ktorí chcú načerpať prvú skúsenosť s týmto druhom masáže. Ďalej je to senzuálna masáž, romantická masáž, telo na telo masáž alebo tantrická masáž pre páry. Medzi veľmi obľúbenú patrí Nuru masáž. Slovo Nuru v japončine znamená klzký a hlavnou súčasťou Nuru masáže je Nuru gél. Je to bezfarebný gél bez zápachu vyrobený z morských rias Nori. Vďaka gélu sa tela môžu o seba pekne kĺzať bez nepríjemných lepivých pocitov. Nuru gél obsahuje veľa hydratačných zložiek čiže okrem úžasného pôžitku z masáže bude ešte aj pokožka pekne hydratovaná.

masážny gél

Podstata Nuru masáže spočíva v spoločnom obtieraní častí tiel účastníkov. Masérka alebo masér sa natrie Nuru gélom takisto natrie aj masírovanú osobu a potom sa navzájom o seba kĺzajú praktický akoukoľvek časťou tela a nevynechávajú sa ani pohlavné orgány. Uvoľnenú atmosféru dopĺňa príjemné prostredie s vyššou teplotou, prítmím a príjemnou hudbou. Masážny salón Tantra Diamond sa nachádza v historickom centre hlavného mesta. Salón ponúka hlavne čisté a príjemné prostredie, v ktorom sa dokonale zrelaxujete. Profesionálne školení personále je pripravení, aby ste dosiahli dokonalý zážitok z Tantra masáže. V salóne nájdete rozmanitú ponuku Tantrických masáži.