HISTAMIN ako naň

Ja sa chcem znovu zapojiť aj do oblasti ktorej som sa venovala pred rokmi výživový poradenstvo ale potrebujem si rozšíriť obraz o tom ešte nové poznatky. Dnes tu budem tak maximálne hodinu inak nestíham. Ja rada študujem rôzne okruhy ako je zdravá výživa, kozmetika a podobne tam je stále čo sa učiť veľa je tam toho aj dnes mi prišla kniha od Janka Blažejova ŽIJEME s HISTAMINOM rozumieme HISTAMINU je to potvora ten HISTAMIN ale takzvanú diétu vieme si nasadiť ELIMINACNU ako som si prešla trochu túto novú knihu tak tam odporúčajú iné múky nahradiť klasickú múku ako vieme lepok ako taký je špecifický niekomu nevadí v strave a niekom zase áno mne vadí ja napríklad ho moc nemôžem konzumovať vo veľkom je mi špatne potom svrbí ma telo a podobne prejavy síce nemám zistene v krvi intoleranciu na lepok ale že mi to robí HISTAMIN musím sa lepku nadobro vzdať pôjdem po lekároch asi budúci týždeň.

čo jesť pri HISTAMINE TABUĽKA

Ak máte vy skúsenosti čo sa týka HISTAMINU a podobne rada by som sa dozvedela niečo nové ohľadom toho. Tento HISTAMIN síce je už dávno ako tak preskúmaní lekármi ale stále sa objavujú nové a nové poznatky o tom . Ako som sa dozvedela tak HISTAMIN bol objednaný až v roku 1920 HENRYM DALEOM bol HISTAMIN potvrdený ako hlavný podozriví rôznych alergických reakcií a ochorení niekto kto má veľmi silné prejavy alergie môže dostať ANAFYLAKTICKY SOK  a to nie je sranda. U mňa sa to prejavuje opuchom oči, pier, ucha, ekzémy, kašeľ, stiahnutím hrdla ako škrabanie keď niečo zjem.

všetko si treba písať čo mi vadí

Čo nemám no je to nepríjemné musím urýchlene užiť liek ZODAC beriem na HISTAMIN DAOSIN ale sú nekresťanské drahé nechápem prečo to poisťovne nepreplatí chorým ľuďom ony si asi myslia že každý má 60 euro len tak aj teraz mi teta poslala k narodeninám peniaze na lieky čo beriem 4 lieky aj teraz mám 60 nakoľko sú v akcii ale celkovo ma vidu 60 euro 4 lieky otras nedá sa existovať príšera nechápem túto zaspatú spoločnosť celkový systém v krajine je zlý len papaláši sa majú dobre a chudoba na nich pracuje nech nám dajú svoje príjmy ktoré ani sám BOH nevie ako k ním prišli. Ja sa nečudujem že je toľko ľudí chorých to táto šibnutá doba robí . Vôbec sa nestarajú ako máme žiť keď človek má zdravotné problémy a musí mať diétu . Konečne začínajú štrajky v Bratislave keby to chceli od základu prekopať.