Teplé jedlo priamo až k Vám domov

Naša reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca sa už od samých začiatkoch svojho existovania rada stará o svojich zákazníkov a pripravuje pre Vás jedlá, ktoré Vám ostanú v pamäti ešte dlho vďaka svojej výnimočnosti. V našej reštaurácií nenájdete nič netradičného, všetky jedlá si u nás môžete vychutnať s pocitom ako u starej mamy. Avšak nie len u nás si môžete vychutnávať naše jedlá a denné menu. V rámci našej reštaurácie ponúkame až k Vám domov aj rozvoz menu prievoz a teplé jedlo si môžete vychutnať aj v pohodlí Vášho domova. Ponúkame Vám rozvoz jedla až k Vašim dverám. Naši rozvozári sa vždy snažia jedlo doviezť k Vašim dverám v čo najkratšom m čase aby ste jedlo dostali vždy čerstvé a teplé. Rozvoz jedla si u nás môžete objednať telefonicky alebo cez našu stránku, kde si okrem kontaktu môžete priehľadne pozrieť aj denné menu či špeciality, ktoré ponúkame.

dovoz jedla

Naši fantastickí kuchári skutočne nešetria a vždy našim hosťom pripravia bohaté porcie jedla, ktoré si vyberú. Takže hladný od nás skutočne nikdy neodídete. U nás sa varí vždy len z čerstvých surovín, ktoré každý deň dôkladne osobne vyberáme. Snažíme sa o to aby naša kuchyňa ostala tradičnou, pretože mnoho ľudí to stále vie oceniť a radi si vždy pripomenú tradičnú slovenskú kuchyňu. V našej ponuke nájdete ako aj vynikajúce mäsité jedlá, tak aj vegetariánske menu, ktorým istotne potešíme každého vegetariána.

reštaurácia

Rozvoz si u nás môžete objednať pri odbore minimálne dvoch jedál (minimálna hodnota objednávky cca 11 eur) a keď si u nás objednáte päť jedál a viac dovoz máte úplne zadarmo v rámci Ružinova. Pri odbere veľkého množstva jedál je dovoz možný v rámci celej Bratislavy. Naša reštaurácia si neustále snaží udržať dobré meno pre svojich hostí a vždy sme veľmi radi keď sa k nám ľudia vracajú zas a znova či už len na pokojný obed, rodinnú oslavu, firemnú akciu, svadbu alebo si u nás vždy radi objednajú dovoz jedla až domov. Vaše deti sa u nás tiež nudiť nebudú a keďže sme si vedomí toho, že deti dlho neobsedia môžu si u nás užiť trampolínu alebo zahrať stolný futbal. V budúcnosti sa tešíme na všetkých nových zákazníkov, ktorý sa rozhodnú vyskúšať našu tradičnú kuchyňu a pravidelných hostí opäť veľmi radi privítame.