Kto vám vyčistí koberec a umyje okná, keď chystáte svadobnú oslavu

Chystáte vo vašej rodine svadbu alebo inú veľkú spoločenskú udalosť a chcete ju usporiadať čiastočne v interiéri a čiastočne na záhrade? Máte už takmer všetko nachystané a ladíte posledné detaily? V takýchto situáciách ľudia občas niečo prehliadnu, na niečo zabudnú, napokon nie je divu, veď takáto akcia vyžaduje mnoho hodín príprav.

nohy na koberci

Koberce – jednou z vecí, na ktorú sa pri tom frmolu zabudne, je podlahová krytina. Zatiaľ čo chystáte sviatočné dekorácie, ako sú obrusy a závesy, dekoračné vankúšiky a predmety, živé či umelé kvety do kvetináčov, váz a keramiky, kvetinové väzby, stuhy, balóniky a girlandy, zrazu zistíte, že váš koberec nevyzerá práve k svetu. Sú na ňom vyšliapané cestičky, a akonáhle sa zohnete k zemi, aby ste mali lepší prehľad o tamojších nečistotách, zaregistrujete silný zápach, ktorý vám pripomenie týždeň neumyté bosé chodidlá. Niet divu, veď sa po koberci našľapuje najčastejšie naboso alebo v ponožkách, a z bosých chodidiel sa do koberca ľahko votrie náš pot. A ak ste ho čistili niekedy pred dvoma rokmi a stále ho iba vysávate vreckovým vysávačom, nemôžete docieliť jeho perfektnú čistotu, pretože vysávač odsaje len časť nečistôt a rozhodne nezbaví zápachu, čo pripomína bosé nohy.

rodinná oslava

Okná – ak zadáte do vyhľadávača na Internete, že hľadám pani na upratovanie v Poprade, potom sa vám zobrazia aj firmy, ktoré umývajú okná. Na tá sa tiež celkom často zabúda pri plánovaní rodinnej oslavy. Pritom špinavé okná sú zlou vizitkou, a to aj vtedy, ak budú nazdobené nádhernými kvetinovými motívmi. Profesionálna upratovacia firma sa tejto úlohy zhostí s radosťou a spolu s čistením kobercov si ľahko poradí s každým typom okien v bytoch aj rodinných domoch. Umývanie okien mnohí ľudia zadávajú profesionálom aj vtedy, ak je okno vo vyšších poschodiach, odkiaľ by mohol prípadný pád byť smrteľný.