Chcete si odniesť zážitok z oblakov? Navštívte Las Vegas

Táto veža má obdivuhodných 350 metrov. V prípade, že sa rozhodnete zavítať na túto vyhliadkovú vežu, tak sa buchnete po vrecku. V hornom trakte veže Stratosphere sa nachádza okázalá reštaurácia s príznačným názvom Top of the World. Ak patríte k náročným zákazníkom a neviete sa nabažiť panoramatických výhľadov, tak k dispozícii sú aj tri mechanické atrakcie. Práve vďaka nim si budete vychutnávať nádherne výhľady.

vegas

Čo zažijete?

Prvá mechanická atrakcia má názov BIG SHOT. Ide o sedačkový katapult. Ďalšou atrakciou je X-SCREAM a na nej zažijete nezabudnuteľnú jazdu až na samotný koniec viac než 7 metrového mosta, ktorý sa nachádza nad touto priepasťou. Poslednou, treťou atrakciou je kolotoč, zvaný INSANITY. Ak sa vám stále máli, je možné zoskočiť z veže do hĺbky približne štvrťkilometra. Ide o SKY JUMP. Predstavuje to slabší odvar bungeejumpingu. Základným princípom je, že skokan je zaistený viacerými lanami.
V prvopočiatkoch mala táto veža na vrcholovej časti hlavice horskú dráhu, a tá bola okružná. Netrvalo však dlho a bola zrušená.

las vegas

Zážitok na celý život

Veža stratosphere patrí ku hotelovému komplexu, ktorá obsahuje takmer 2  500 izieb a apartmánov. A čo by to bolo, keby sa tu nenachádzalo kasíno? Okrem kasín tu nájdete aj sály, slúžiace pre ľudí, ktorí milujú stávkovanie. Taktiež si tu môžete odsledovať váš obľúbený športový prenos.
Vrcholom luxusu sú bazény, ktoré sú situované na streche celého komplexu. Je to miesto, pre tých, ktorí majú hlboko do vrecka a je znamením skutočného luxusu. Okrem bazéna tu nájdete nákupné strediská, v ktorých si prídu na svoje najmä tí, ktorí milujú luxusnú módu a chcú podčiarknuť svoj vycibrený vkus. V prípade, že sa rozhodnete užívať si všetko, čo takýto komplex ponúka, tak si pripravte poriadne mastnú sumu peňazí. Tie peniaze určite budú stáť za to! Ale iba v tom prípade, ak máte niečo nazvyš.