Ako založiť spoločnosť

Ak ste sa rozhodli, že sa budete venovať podnikaniu a podnikateľským aktivitám s ním spojenými, isto oceníte, v prípade záujmu o založenie spoločnosti s ručením obmedzeným, postup, na základe ktorého sa dopracujete k požadovanému výsledku.

Založenie spoločnosti sa spája s potrebným doložením istých dokumentov a zmlúv, ktoré musia byť podpísané a ich podpisy úradne overené. Celý proces si vyžaduje komunikáciu, či už osobnú alebo vo forme online, s príslušnými orgánmi a inštitúciami. Všetko prebieha podľa platných zákonov v našej krajine, ktoré nie je možné obísť. Ak vám celá záležitosť pripadá náročná, verte, že vaša domnienka je správna. Ak by ste sa radšej venovali niečomu inému, alebo nemáte dostatok času na študovanie celého procesu založenia spoločnosti a cítite, že sa v tom strácate, môžeme vám pomôcť. Poskytujeme množstvo finančných služieb pre začínajúcich aj rozbehnutých podnikateľov a založenie spoločnosti je jednou z nich. Oslovte a kontaktujte nás prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na našej webovej stránke.

začíname podnikať

Založenie sro Ezmluva môže prebiehať jednoducho, bez zbytočných problémov, stačí si len správne vybrať spoločnosť, ktorá sa venuje sprostredkovaniu daných služieb. Spoločnosť sa stáva vašou dňom zápisu do Obchodného registra, o čom budete informovaní písomnou formou. Následne môžete rozbehnúť vaše podnikanie a vyplniť si váš sen do najmenších detailov priamo realizáciou v praxi.

podnikateľský plán

Založenie spoločnosti je s nami jednoduchá záležitosť, s ktorou si nemusíte robiť zbytočné starosti. Sme tu pre vás, aby sme vám s tým pomohli, zodpovedali vaše dotazy, poradili. Vy nám poskytnete potrebné informácie o spoločnosti, vrátane mena spoločnosti, jej adresy, predmetu alebo predmetov podnikania plus iné a my vám vytvoríme hotovú funkčnú spoločnosť, ktorá je pripravená na začatie vašich podnikateľských aktivít. Nedajte sa odradiť od vašich plánov a zámerov, s nami ich môžete prebrať a prediskutovať. Našou prioritou je plnenie požiadaviek a spokojnosť našich zákazníkov.