Zábradlie v štýle minimalizmu

Dnešná doba nám dáva možnosť použiť najmodernejšie materiály, ktoré sa vyznačujú nielen kvalitou ale aj krásnym dizajnom. Jedným z materiálov, ktorý môžete vo veľkej miere vidieť najmä na moderných, luxusných nehnuteľnostiach je sklo. Sklo je minimalistickým materiálom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Do štýlu 21. storočia sa neuveriteľne hodí. Pôsobí minimalisticky a čisto a je základným prvkom moderného dizajnu. Preto by ste sa mali sklo používať vo vašej domácnosti. Nielen interiér, ale aj exteriér je ako stvorený na prvky zo skla. Prvotné sklo je samozrejme krehkýa málo odolný materiál.

sklenené zábradlie

No úpravami vedia odborníci docieliť materiál, ktorý je zo skla, stále číry, ale má zmenené vlastnosti. Odolné a bezpečnostné sklo už nie je vo svete architektúry a interiérového dizajnu žiadnou novinkou. Sklo si môžete bez problémov zadovážiť aj v podobe sklenených dverí či zábradlia. Sklenené zábradlie je nielen funkčným ale aj estetickým doplnkom každého interiéru. Sklenené zábradlie na schodisku sa hodí najmä do otvoreného konceptu. Sklenené zábradlie bude pôsobiť ešte otvorenejším dojmom a takisto vám ponúka aj krásne presvetlenie interiéru. Sklenené zábradlie je ale skvelo možnosťou aj na exteriérové zábradlie na balkón či terasu.

sklenené zábradlie

Nehnuteľnosti so skleneným terasovým zábradlím neustále pribúda. Estetické, ale tiež praktické. Sklenené zábradlie si môžete zvoliť čisto zo skla, ale peknou možnosťou je tiež v kombinácii s nerezom. Konštrukcie z antikoru a sklenená vyplň je vhodná na každú nehnuteľnosť. Sklo môže byť ukotvené práve v nerezovej konštrukcii alebo čisté sklo sa ukotví priamo do podlahy. Ak aj vy chcete svoju nehnuteľnosť zariadiť v modernom štýle, sklenené zábradlie by vám určite nemalo chýbať. Navštívte internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete okrem ponuky skleneného a nerezového zábradlia množstvo nápadov na takéto typy zábradlí.