Podhľadové svietidlá

Sú to práve detaily, ktoré dávajú priestorom kde žijeme či pracujeme konečnú podobu a každý z nás bez rozdielu sa rád cíti dobre na miestach, kde trávi najviac času. Jednou z takýchto záležitostí je nepochybne osvetlenie. Čoraz viac sa dostávajú do popredia tie podhľadové svietidlá Ledprodukt, poznáte ich aj pod označením „bodové“. Hodia sa absolútne do všetkých interiérov a dodajú im moderný a čistý dizajn.

bodovka seda

Miestnosti vďaka nim pôsobia štýlovo preto, že zaberajú minimum, resp. žiadny priestor tým, že sú osadené priamo do steny. Sú nenápadné a jednoduché, no zároveň funkčné a elegantné. Ich záber využitia je skutočne široký a dokážeme nimi vytvoriť atmosféru, ktorá je očarujúca. Či ich využijete ako osvetlenie hlavné alebo doplnkové je na Vás. Fantázii sa medze nekladú, stačí sa okolo seba rozhliadnuť. Nikdy nebudú rušivé práve kvôli svojej „neviditeľnosti“. Rovnako neobmedzené využitie majú v obchodných centrách či administratívnych priestoroch. Ich najväčšou výhodou je jednoduchá montáž, okamžité rozsvietenie, nízka spotreba energie a dlhá životnosť.

the-stones-4376820_960_720

Výber podhľadových svietidiel je z hľadiska dizajnu a veľkostí skutočne široký. Netreba ale zabúdať na na kvalitné a úsporné LED žiarovky, s indexom podania farieb minimálne 80. Čím je tento index vyšší, tým je osvetlenie autentickejšie. Všeobecne sa neodporúča nižší ako 80, pretože miestnosti a predmety v nich budú pôsobiť mdlo a nevýrazne. Tento index si viete pri kúpe žiaroviek jednoducho overiť – na každom balení LED žiaroviek je jeho výška označená skratkou CRI alebo Ra.

V našej ponuke si môžete vybrať podhľadové svietidlá rôznych farieb kruhového alebo štvorcového dizajnu, čím si viete svetlo aj farebne presne prispôsobiť štýlu a farebnosti priestoru. Takisto u nás nájdete aj svietidlá polohovateľné, ktorými si dokážete svetlo nasmerovať presne tam, kam ho potrebujete.