Otvorte si online obchod úplne jednoducho!

Na základe akých kritérií si vybrať, ako najlepšie využiť, ako sa vyhnúť zbytočným nákladom? Zostavili sme pre Vás hodnotenie. Boli vybrané iba kvalitatívne služby, ktoré boli starostlivo testované aj v praxi.Najlepší dizajnéri internetových obchodov podľa nášho rebríčka sú:

tablet

Návrhár online obchodu uCoz
Veľké množstvo modulov vám umožní vytvoriť ľubovoľne zložitý, rozvetvený obchod. uCoz-store vám umožní predávať všetky druhy tovaru: materiál, súbor (súbory s programom, obraz, hudba, skripty), digitálne (elektronický kód , kupóny), služby a sofistikované výrobky s veľkým počtom možnosťou (veľkosť, farbu, hmotnosť , množstvo, zľavy, propagačné kódy), ako aj sprostredkovateľské obchody, ktoré dostanú províziu z predaja svojich produktov. Poskytuje prístup k rôznym metódam online platby (Yandex, Webmoney, bankové karty, ROBOKASSA, Freekassa, QIWI, pokladník, atď.)

marketing

Návrhár internetového obchodu InSales
InSales je dizajnér špecializovaného obchodu s prvotriednou možnosťou rôznych funkcií. Vstavaný obchod s aplikáciami obsahuje obrovské množstvo integrácií v mnohých oblastiach: skladové účtovníctvo, marketing, platba, doručenie, propagácia, predaj, servis, atď. Podstatné je, že dostanete v skutočnosti hotový obchod s kompetentnou štruktúrou, ale samozrejme bez tovaru. 

ikona

Návrhár internetového obchodu Webasyst
Webasyst je jedným z najlepších návrhárov obchodov. Ponúka obrovské množstvo pokročilých funkcií systému, ktoré sú vhodné už aj pre profesionálov.
Návrhár internetového obchodu Diafan.Cloud
Diafan.Cloud je v masteringu bezpochyby ľahší než Webasyst, ale bude potrebovať aj isté skúsenosti, aby Vám priniesol čo najlepší úžitok.
Vyberte si stránku webu na základe Vašich cieľov, príležitostí a sympatií. Takmer všetky predložené systémy majú skúšobné obdobie, takže nemáte čo stratiť. Veľa šťastia!