25. 2. 2018 0 Comments

Na základe akých kritérií si vybrať, ako najlepšie využiť, ako sa vyhnúť zbytočným nákladom? Zostavili sme pre Vás hodnotenie. Boli vybrané iba kvalitatívne služby, ktoré boli starostlivo testované aj v praxi.Najlepší dizajnéri internetových obchodov podľa nášho rebríčka sú:

tablet

Návrhár online obchodu uCoz
Veľké množstvo modulov vám umožní vytvoriť ľubovoľne zložitý, rozvetvený obchod. uCoz-store vám umožní predávať všetky druhy tovaru: materiál, súbor (súbory s programom, obraz, hudba, skripty), digitálne (elektronický kód , kupóny), služby a sofistikované výrobky s veľkým počtom možnosťou (veľkosť, farbu, hmotnosť , množstvo, zľavy, propagačné kódy), ako aj sprostredkovateľské obchody, ktoré dostanú províziu z predaja svojich produktov. Poskytuje prístup k rôznym metódam online platby (Yandex, Webmoney, bankové karty, ROBOKASSA, Freekassa, QIWI, pokladník, atď.)

marketing

Návrhár internetového obchodu InSales
InSales je dizajnér špecializovaného obchodu s prvotriednou možnosťou rôznych funkcií. Vstavaný obchod s aplikáciami obsahuje obrovské množstvo integrácií v mnohých oblastiach: skladové účtovníctvo, marketing, platba, doručenie, propagácia, predaj, servis, atď. Podstatné je, že dostanete v skutočnosti hotový obchod s kompetentnou štruktúrou, ale samozrejme bez tovaru. 

ikona

Návrhár internetového obchodu Webasyst
Webasyst je jedným z najlepších návrhárov obchodov. Ponúka obrovské množstvo pokročilých funkcií systému, ktoré sú vhodné už aj pre profesionálov.
Návrhár internetového obchodu Diafan.Cloud
Diafan.Cloud je v masteringu bezpochyby ľahší než Webasyst, ale bude potrebovať aj isté skúsenosti, aby Vám priniesol čo najlepší úžitok.
Vyberte si stránku webu na základe Vašich cieľov, príležitostí a sympatií. Takmer všetky predložené systémy majú skúšobné obdobie, takže nemáte čo stratiť. Veľa šťastia!