Opravte pokazené školstvo

Priatelia moji vymenila som si službu dnes neučím v škôlke na zajtra ma prosila kolegyňa lebo mňa minule zastupovala ta som jej urobila láskavosť. Ale poďme ďalej rozpoviem vám príbeh o mojej druhej kolegynke riaditeľ jazykovej školy jej vybavil pomohol vybaviť miesto aby to mala bližšie domov tak do 25 km na dedinu druhú Sľažany nakoľko ona nemá auto nie šofér ale bola tam dvakrát nakoľko má zle spoje naspať domov musela si volať taxi služba a 8 euro ju stal taxi mala by bývala dve škôlky dole v dedine a hore je to dedina čo mi spomínala ako kde líšky dávajú dobrú noc diera že tam sa dá dostať ale ona keď doučí okolo 12.30 končí nejde jej spoj až o vyše dve hodiny čo by tam robila no des to by som ani ja nebrala komplikované miesta ale to je slabý odvar povedala mi a šéfovi že aká bola drzá arogantná ta riaditeľka v škôlky nejaká p. B že hrôza najprv mojej kolegyňu vodila za nos že dobre že jej to doobeda vyhovuje učiť deti Angličtinu.

zmena v systéme aj pedagóg preškoliť

Je to kurz pre deti 4 až 5 výnimočné 6 ročné tie ktoré majú odklad do prvého ročníka ZŠ a ďalšia vec čo sa jej stalo mala ísť ten deň do ďalšej školy vysunuté pracovné miesto ona jej na sľubovala hory doly že ju tam zoberie autom aby to nemala ďaleko choré už to nebola pravda riaditeľka aká zákerná volala nášmu riaditeľovi že vraj bola nepripravená že nemala skúseností a hlúposti chorá ta riaditeľa. Veď moja kolegyňa učí roky a ešte takéto problémy nemala nikde ale rozhodla sa moja kolegyňa že to nenechá tak. Pokiaľ niekto učí malé deti predškolského veku jazyky to máme aj v pokynoch že nemôže sa na deti hovoriť len po anglicky či iným jazykom nakoľko tie deti nepoznajú abecedu nevedia čítať, písať veď sú to malé deti tá dotyčná riaditeľka Sľažian nemá úctu asi nikomu lebo sú na ňu sťažnosti sa čudujem aj kolegovia že ju tam držia chorý systém.

ľutujem dnešné deti

Mojej kolegyni pripadala tá riaditeľa škôlky ako keby nemala pedagogické vzdelávanie hrozné niečo hrozný prístup. Ale náš šéf hovoril majú ponuku vzdelanie online jazyky Angličtinu, Nemčinu a podobne ale majú málo ľudí žiakov na školení nám povedia ako čo ďalej bude to určite lepšie viac času pre lektorov pracovať z domu bude výhoda  ja by som zaviedla iné podmienky aj moji kolegovia toto že je hravé vzdelávanie choré čo sú tie malé deti perpetuum mobile choré veď nie sú to študenti stredných škôl a vysokých škôl veď sa s pamätajte pre boha nečudujem sa že deti majú rôzne poruchy príjmu potravy, poruchy učenia a podobne keď je na deti tlačné veľký tlak veď deti malinké sú hravé nie dospelí ľudia že vraj taká doba však počkajte ako vaše deti ochorejú na rôzne choroby ako cukrovka , koktanie a podobne ja roky učím  tiež takzvané C. Metóda nikdy nikto nemal problémy chápete je lepšie aj zdravšie učiť  hravou metódou.