Nemáte chuť? O chvíľku budete

To, že žena nemá chuť na sex, nemusí ihneď znamenať, že je frigidná. Toto označenia pomenúva omnoho vážnejší problém, takže ho nateraz odložme bokom. Nechuť na sex môže prameniť z mnohých dôvodov. Tak napríklad žena po pôrode, má tak rozhodenú celú hormonálnu rovnováhu, že vlastne o rovnováhe ani hovoriť nemôžeme. Hormóny na ženy vplývajú celkovo omnoho viac. Teda ak to porovnáme s mužmi. Aj tie môžu stáť za tým, ž sa žene nechce. Nebudeme sa však zaoberať všetkými možnými príčinami, ale prejdeme k riešeniam, respektíve k jednému konkrétnemu riešeniu.Žena so sklonenou hlavou na kolenách sedí vo vani.jpg

Masáž, ktorá vo vás prebudí vášeň

Budeme hovoriť o senzuálnej masáži. Ide o erotickú masáž, pri ktorej sa nevyhýbate ani intímnym partiám. Práve to, sa postará o to, aby ste získali svoju stratenú chuť na sex. Pri masáži dôjde k prekrveniu pohlavných orgánov a nemusíme snáď ani hovoriť o tom, že zvýši vaše libido.
Môžete ju absolvovať v masážnom salóne, no ak chcete aby zabrala ako akési afrodiziakum, mali by ste sa jej venovať skôr doma a so svojim partnerom. Pokiaľ chcete, aby mala naozaj dlhodobý efekt a jej účinky boli čo najviac viditeľné, praktizujte ju pri každom pohlavnom styku, najlepšie pred ním. Dajte si pozor na to, aby sa vám aj samotná masáž po čase nezunovala. Je dobré meniť jednotlivé techniky, jej dĺžku aj postupnosť.
Žena s tvárou v dlaniach a s dlhými vlasmi.jpg

Pomôže viac ako čokoľvek iné

Zlepšiť svoj sexuálny život, môžete samozrejme i inak. Podobne ako v prípade mužov, existujú aj tabletky pre ženy. Nemusíme však vysvetľovať, že ich užívanie nie je stopercentne bezpečné, čo platí aj v prípade liekov na lekársky predpis. Senzuálna masáž vám poskytuje podobné benefity, ak nie ešte väčšie.

  1. Nemá žiadne vedľajšie účinky
  2. Ak ju budete vykonávať s vašim partnerom, je úplne zadarmo
  3. Nemusíte sa vopred radiť s lekárom
  4. Má dlhodobo priaznivý efekt
  5. Môžete si ju užívať v akomkoľvek veku