Etiketa na fľaši vám bude pripomínať pekné chvíle

Pripraviť dokonalú oslavu nie je jednoduché a vyžaduje si to veľa času pri navrhovaní a zháňaní všetkého, čo budeme potrebovať. Okrem základných súčastí každej slávnosti, kam patrí slávnostne prestretý stôl, nápoje, jedlo, ale aj malé pozornosti pre hostí, je výborným oživením slávnostná úprava fliaš práve vďaka etiketám, ktoré sú v znamení konajúceho sa podujatia.

wine-1512507_1920

Víno býva súčasťou ponuky menu takmer každej oslavy či svadby. Tomu o aké podujatie ide, je vhodné prispôsobiť aj etikety na fľašiach s vínom či iným alkoholom. Nie to žiadna veda, pôvodné nálepky jednoducho prelepíme novými, na ktorých bude motív zhodný s podstatou akcie. Fólia, na ktorú necháte odbornej firme vytlačiť potrebné motívy nových etikiet, je samolepiaca alebo je možné použiť samolepiaci papier, ktorý je zo spodnej strany predrezaný, aby sa jednoduchšie lepil na podklad. Námety, ktoré tam chcete mať, môžu byť vašou tvorivosťou alebo si vyberiete z ponuky firmy, ktorá sa venuje grafickým návrhom. Ak chcete, aby etikety na vino etikety vydržali dlhší čas, vytlačte ich na fóliu, je trvácnejšia a tiež odolná voči vode a vlhkosti, v opačnom prípade na jednorazové použitie stačí ak si zvolíte papier.

Takto ozdobené fľaše je potom možné darovať hosťom ako pozornosť a spomienku na významný deň. Nápadom sa medze nekladú, záleží na vašej fantázii a vkuse, či budú retro, klasické, vtipné, s nejakým textom alebo s fotografiou oslávenca či mladomanželov, so všetkými nápadmi sa popasujú grafici, ktorí ich „učešú“, dajú vám na odsúhlasenie a až potom ich zadajú do tlače. Každý detail, písmo, farebné pozadie či motív s vami prediskutujú, aby ste boli maximálne spokojní a všetko bolo podľa vašich predstáv.

Romantika

Etikety na fľaše mávajú štandardný rozmer 8×11 cm, ale je možné vyrobiť ich aj na mini fľaštičky. Majú tvar obdĺžnika, no nie je problém vyrezať aj iný, požadovaný tvar. Množstvo kusov je takisto otázka dohody, cena za nálepku na samolepiacom papieri je 30 centov za jeden kus a na samolepiacej fólii je to 40 centov za kus. Nechajte sa inšpirovať alebo sa obráťte s požiadavkou priamo na grafikov, ktorí s tým už majú bohaté skúsenosti a uvidíte, že spokojné budú obidve zúčastnené strany, vaši hostia aj vy.